Pakalpojumi

Restorāns NOTA BENE

NB Hotel Restorāns NOTA BENE ir patiess Rīgas noslēpums, kas piedāvā Eiropas virtuvi ar plašu ēdienu izvēli jebkurai gaumei.
Tas aicina iegriezties jebkuru, kurš novērtē lielisku apkalpošanu un majīgu atmosfēru,kur varēsiet nesteidzīgi baudīt garšīgo ēdienu gan vienatnē, gan romantiskā divvientulībā, gan kuplā draugu, radu vai kolēģu lokā pie aromātiskas kafijas tases vai glāzes laba vīna.


Banketi

BanquetsNB Hotel piedāvā 2 konferenču un banketu zāles. Restorāna telpas ir ideāli piemērotas jubilēju svinībam, kāzām, gan arī korporatīvo pasākumu organizēšānai.
Zāle Nr.1.
Banketu zāle piemērota pasākumiem līdz 150 cilvēkiem. Telpas izkārtojums ērts, lai zālē varētu uzklāt bagātīgu galdu, kā arī pietiktu vietas dejām un dažādām atrakcijām. Blakus zālei atrodās izeja uz iekšapagalmu, kur viesi var iziet svaigā gaisā un turpināt sarunas pie galdiņiem ārpus telpām.


Konferencess

ConferencesNB Hotel konferenču un restorāna zāles telpas ir piemēroti dažādu pasākumu rīkošanai.
Ar ēdieniem un dzērieniem Jūs iepriecinās restorāna personāls, kurš spēs nodrošināt gan nelielas uzkodas, gan plašu ēdienkarti. Mēs nodrošinām ar: Individuālo attieksmi katram Jūsu pasākumam, Īpašs pusdienu / vakariņu un kafijas paužu piedāvājums viesnīcas restorānā, Komfortabliem *** viesnīcas numuriem, Bezmaksas bezvada interneta pieslēgumu


Biljards

BilliardsMūsu viesnīcā atrodas viens no NB Biljarda klubiem, kurā ir pieejemi 5 Snooker galdi, 4 Pool galdi un 2 Krievu biljarda galdi.